17 maja 2017 10:11 | Aktualności

2017.05.17 - Zakończenie kursu pływania

W środę 17 maja zakończyliśmy kurs pływania dla klas II. Po 25 godzinnej nauce uczniowie przystąpili do egzaminu na kartę pływacką. Zdobyło ją 60 procent zdających. Ostatnim elementem zajęć było szkolenie z udzielania pierwszej pomocy przedmedycznej. Poprowadził je instruktor pływania Jakub Janczewski przy pomocy ratowników  z ostrołęckiego oddziału WOPR. Nasi uczniowie poznali zasady udzielania pierwszej pomocy i mogli poćwiczyć resuscytację na fantomach.

Zdjęcia poniżej.