08 września 2017 12:48 | Aktualności

XI Dożynki Gminno-Parafialne

W niedzielę 3 września 2017 roku w Olszewie-Borkach odbyły się XI Dożynki Gminno-Parafialne.
Święto Dożynkowe zostało zorganizowane przez Gminę Olszewo-Borki we współpracy z Parafią  pw. Najświętszej Maryi Panny Królowej Polski  w Olszewie-Borkach, Zarządem Gminnym Ochotniczych Straży Pożarnych z gminy Olszewo-Borki oraz Gminną Biblioteką Publiczną w Olszewie-Borkach. W uroczystościach dożynkowych wystąpił Zespół Pieśni i Tańca „Kurpie”, w którym zaprezentowali swoje umiejętności uczniowie naszego Gimnazjum – Wiktor Jędrasik oraz Bartłomiej Przychodzeń.  Niezwykle efektownym i skupiającym uwagę widowni okazał się występ naszej uczennicy Wiktorii Szmit , która wykonała taniec w stylu latyno-amerykańskim.  Kolejni uczniowie :  Kinga Struniewska, Wiktoria Szmit, Katarzyna Zalewska oraz Wiktor Jędrasik przedstawili taniec nowoczesny.