Gimnazjum im.Papieża Jana Pawła II w Olszewie-Borkach

Witamy na oficjalnej stronie Gimnazjum im.Papieża Jana Pawła II w Olszewie - Borkach::Musicie od siebie wymagać, nawet gdyby inni od was nie wymagali. Wbrew wszystkim mirażom ułatwionego życia musicie od siebie wymagać. To znaczy właśnie więcej "być" Jan Paweł II

Aktualności

08 września 2017 12:55 | Aktualności

„NAUKA JEST OKNEM NA ŚWIAT”

4 września 2017 roku odbyła się inauguracja roku szkolnego 2017/2018  . Uczniowie naszej szkoły uczestniczyli we mszy świętej w kościele Najświętszej Maryi Panny Królowej Polski  w  Olszewie-Borkach.
Uczniowie wzięli udział w uroczystym apelu, w trakcie którego  p. Marek Żebrowski odczytał list Mazowieckiego Kuratora Oświaty.                                       

Przewodnicząca Samorządu Uczniowskiego – Milena Milewska IIIB  przypomniała o ważnych wydarzeniach,  jakie miały miejsce w tragicznym wrześniu 1939 roku,  oraz o tych, którzy w tamtym okresie oddali życie za ojczyznę, bronili honoru Polski, wpisali się w karty historii wielkością i sławą. Pani  Dyrektor E. Kacprzyk w swoim przemówieniu odniosła się do zmian zachodzących w naszej szkole w związku z reformą systemu oświaty. Następnie Wójt Gminy Olszewo-Borki skierował do uczniów naszej szkoły kilka ciepłych słów, życząc im owocnej nauki i osiągnięć w  bieżącym roku szkolnym. Zarówno pani Dyrektor, jak i Pan wójt zaapelowali do uczniów, by mimo trudnego czasu reformy, skupili się na swoim rozwoju osobowym i zdobywaniu wiedzy potrzebnej na dalszych etapach edukacji.                                                                                                                                                        
Życzymy wszystkim pracowitego i obfitego w sukcesy  nowego roku szkolnego 2017/2018.

Przeczytano: 207 razy. Wydrukuj|Poleć znajomemu|Do góry