Gimnazjum im.Papieża Jana Pawła II w Olszewie-Borkach

Witamy na oficjalnej stronie Gimnazjum im.Papieża Jana Pawła II w Olszewie - Borkach::Musicie od siebie wymagać, nawet gdyby inni od was nie wymagali. Wbrew wszystkim mirażom ułatwionego życia musicie od siebie wymagać. To znaczy właśnie więcej "być" Jan Paweł II

Aktualności

11 czerwca 2018 07:52 | Aktualności

2018.05.08 - Wycieczka w Bieszczady

 W dniach 08 - 11 maja 2018 roku uczniowie klas trzecich wraz z opiekunami byli  na wycieczce krajoznawczej w Bieszczadach.

Pierwszego dnia zwiedzaliśmy Muzeum Budownictwa Ludowego w Sanoku. Wieczorem dotarliśmy do ośrodka wypoczynkowego „Jawor"  w Polańczyku.Następnego dnia udaliśmy się do miejscowości Majdan.Stamtąd wybraliśmy się na dwugodzinną przejażdżkę po malowniczym terenie bieszczadzkich lasów. Wraz z przewodnikiem wędrowaliśmy górskim grzbietem Połoniny Wetlińskiej. Po wyczerpującej wyprawie wróciliśmy do ośrodka, zorganizowaliśmy tam ognisko, na którym miło spędziliśmy czas.Kolejnego dnia wybraliśmy się do Rymanowa. Zwiedzaliśmy Hutę Szkła Artystycznego „SABINA”, gdzie uczestniczyliśmy w pokazie dmuchania szkła. Następnie przejechaliśmy do Leska  na basen „AQUARIS”. Spacerowaliśmy także po zaporze w Solinie.Wieczorem bawiliśmy się na dyskotece.Ostatniego dnia zwiedziliśmy Muzeum Przemysłu Naftowego i Gazowniczego w Bóbrce. Zobaczyliśmy maszyny, które wykorzystywano do wydobycia ropy oraz ciekawe prezentacje na temat kopalni i wydobycia surowców.Po poznaniu historii muzeum wyruszyliśmy w drogę powrotną.

 

 

Przeczytano: 201 razy. Wydrukuj|Do góry

Zdjęcia: